Saplama Kaynak Teknolojileri
LBS 75
LBH 710
SNK Civata
SNK Civata
Somun / Perçin Teknolojileri
Rivkle GB Somun Perçin
Rivkle P2005
Rivkle P2007
Power Coil
Coil

Saplama kaynağı, saplama kaynak makinası, saplama kaynak makinası kiralama, saplama vida, somun perçin,civata çakma makinası, stud welding, pay ölçer montaj makina, pay ölçer, ısı pay ölçer. Nord-Lock ve Superbolt-Kilitli Pul

Demirçelik, çimento, otomotiv, termik santraller, inşaat, taahhüt, otomasyon, endüstriyel mutfak sistemleri, ağaç, tekstil, kimya, gıda, gübresanayi ve daha birçok sektörel faaliyetlerde konusunda uzman, profesyonel ekibiyle Avrupa-Türkiye olarak endüstriye yönelik aktif hizmetlerde bulunmaktadır.

Temsilciliğini yaptığımız konusunda lider firma ürünleri yanı sıra sektörel bazda birçok lider kuruluşlara "yatırım malzemeleri-yedek parça ve lojistik hizmetler" vermektedir.

Endüstri özgeçmişli kadrosu sektördeki firmalarda aynı dili konuşabilmekte, problemlerin analizinde kolaylıkla uygun ve alternatif çözümler sunabilmektedir. Başarılarımızdaki sırlar da burada yatmaktadır ve referanslarıyla kendini ispatlamaktadır.

Çalışmalarımız bu katalogtaki ürünlerle sınırlı kalmamakla birlikte, ürün kapsamı sadece firmamızın genel çalışma disiplinini yansıtmaktadır.

Her türlü problemlerin çözümünde hizmetlerimizi sunmaktan onur duyacağız.